Pivní hračky

PIVOTÉKA » Pivní hračky

Alkoholové šachy

NENÍ DOSTUPNÉ

Klasické šachy jsou nudné a už Vás tolik neohromí. Co takhle šachy okořenit trochou alkoholu? Uspořádejte párty s přáteli a zahrajte si alkoholové skleněné šachy. Místo obyčejných šachových figurek budete hrát s panáky alkoholu. Tato hra Vás nenechá střízlivými. Užijte si divokou párty s alkoholovými skleněnými šachy a uvidíte, že se Vaši přátelé budou na Vaše párty rádi vracet. Originální dárek na mejdany.
  • rozměr desky: 35 x 35 cm

Cena: 449 Kč

 

Alkoholové Člověče, nezlob se

NENÍ DOSTUPNÉ

 

 

 

Pořádáte rádi domácí párty a už nevíte, jak své přátele pobavit? Pořiďte si alkoholické člověče a užijte si mnoho zábavy. Místo obyčejných panáčků budete mít půlky, které budou naplněny Vašim oblíbeným alkoholickým nápojem. Hra má mnoho nástrah. Musíte hrát tak, aby jste domů odešli po svých. Dávejte si pozor, aby Vás soupeři moc často nevyhazovali mohl by to být problém. Pokaždé když Vás někdo vyhodí musíte svou půlku vypít.

  • Velikost herního pole: 30 x 30 cm
  • Provedení: sklo

Cena: 292 Kč

 

Pivní helma

NENÍ DOSTUPNÉ

 

 

 

Potěšte sebe, nebo svého muže pivaře, skvělým dárkem na pivo. Pivní helma má na sobě držáky na plechovky a brčko, které vede přímo do úst. Můžete s klidem sledovat třeba fotbalové utkání a nasávat svůj oblíbený nápoj a nemusíte pivo držet v ruce. Pobavte se s kamarády pivaři a dopřejte si skvělé zážitky u fotbalu s dobrým pivem v pivní helmě. Pivní helma je originální dárek pro pivaře.

  • Velikost: 155 x 180 x 270 mm
  • Barva: červená, modrá, černá, žlutá

Cena: 169 Kč

 

Chladící půllitr

 

 

 

Není nic lepšího, než si v horkých letních dnech dopřát pořádně vychlazené pivo. Chladící půllitr gelový je šikovná pomůcka, kterou stačí dát jenom do mrazáku, a díky mrznoucímu gelu uvnitř sklenice si můžete vychutnat dlouho vychlazený nápoj. Chladící půllitr gelový je originální dárek pro pivaře.

  • Velikost: objem 0,5l
  • Materiál: plast

Cena: 145 Kč

 

Sklenice bota

 

 

 

Překvapte své kamarády pivaře a kupte jim k narozeninám pořádnou sklenici na pivo. Obří sklenice ve tvaru boty je vtipným dárečkem pro každého milovníka piva. Nač pít pivo z obyčejného půllitru, když se můžete napít z boty. Originální dárek pro každého pivaře.

  • 800 ml, výška cca 22,5 cm
  • Potěšení z pití piva ve velikosti XXL

Cena: 285 Kč

 

Opasek s otvírákem

 

 

 

Chcete si dát s kamarády pivo a vadí Vám stále hledat otvírák na lahve? Každý pivař jistě ocení tento praktický opasek s otvírákem. Na přezce opasku je šikovný otvírák, kterým snadno otevřete lahev s pivem. Udělejte dojem na své kamarády a ukažte, že jste vybaven. Opasek s otvírákem je ideální dárek pro tatínka nebo kamaráda pivaře.

  • Materiál: pevná průmyslová tkanina a nerezová ocel

Cena: 239 Kč

 

Pivní čepice

 

 

 

Je Váš tatínek milovník piva, darujte mu k narozeninám čepici pivo. Tato vtipná čepice má tvar velkého půllitru s pivem, s přetékající pěnou. Rozveselte hosty na párty, nebo na zahradní oslavě a předveďte se v této legrační čepici ve tvaru piva. Zaručeně zaujmete pozornost. Čepice pivo je originální a humorný dárek pro pivaře.

Rozměry: výška: 25 cm

Cena: 85 Kč