Dárková balení

PIVOTÉKA » Dárková balení

Dárková dřevěná přepravka na 10 láhví piva
Kvalitní dřevo a zpracování. Sami, nebo s naší pomoci, si u nás vyberte z více než 170 druhů piv.
Cena: 265 Kč

 
Ručně šitá taška s přihrádkami na 6 piv
Cena: 45 Kč
 
Pivrncova kosmetika
Dárkové balení, nebo vhodné do dárkových balíčků nebo pro běžné používání. Více informací viz odkaz Pivní kosmetika.
 
Maisel's Weisse - dárkové balení + sklenice
Dárkové balení německého pšeničného piva. Kromě sklenice určené na tento typ piv najdete v balení Maisel's Weisse Original, Maisel's Weisse Dunkel a Maisel's Weisse Alkoholfrei.
 
 
Maisel's and Friends - dárkové balení + sklenice
Ze stejného pivovaru máme i jejich prvotřídní speciály se stylovou degustační sklenicí na nožce. Balení kromě sklenice obsahuje Stefan’s Indian Ale, Jeff's Bavarian Ale a Marc’s Chocolate Bock.
 
Dárkové balení 5ks Pardubického Portera 0,33l s originální sklenicí
Výrobu tradičního 19° piva Pardubický PORTER začal v roce 1891 sládek Alois Šimonek, tvůrce originální receptury, podle které se pivo vaří dodnes. Složením pečlivě vybraných čtyř druhů sladů, třikrát delší dobou zrání než u klasických ležáků a dalšími speciálními postupy při výrobě, získává pivo PORTER charakteristickou tmavou, téměř černou barvu, hustou pěnu a vyznamenává se velmi lahodnou, sladově nasládlou chutí.
Pivní znalci ocení čokoládové a karamelové tóny s jemným třešňovým dotykem. Díky tomu je PORTER jediné pivo, které se přímo doporučuje ke sladkostem.
Cena: 191 Kč
Svijany - dárkové balení
V tomto balíčku, který máme ve stálém sortimentu, je 6 druhů svijanských piv a 1 sklenice.
Alkoholové Šachy
Patříte mezi vášnivé hráče šachů? Pijete rádi alkohol, nebo něco jiného? Při této hře si zahrajete a zároveň se napijete. Pravidla jsou stejná jako u běžných šachů. Vyhraje ten, kdo dá soupeři mat. Změna je při braní figurek. Vezmete figurku a jako odměnu můžete vypít obsah figurko-skleničky. Poté, co dáte mat, vypijete obsah všech figurek, které nebyly vyhozeny. Naprosto vychytaná hra Vás naprosto pohltí. Jste-li v šachách velmi dobrý a přitom moc nepijete, dávejte si pozor! Může se Vám stát, že nebudete schopen ani táhnout figurkou, natož dát mat. Kolektivní vychytávka alkoholové šachy se hodí pro zpestření dne. Pokud hrajete s dětmi nebo abstinenty, naplňte panáky něčím dobrým nealko, uvidíte, že i tak to bude skvělá hra. Figurky v podobě panákových skleniček mají na sobě potisk bílých a černých figurek na šachy.
Rozměry: šachovnice - 35 x 35 cm figurka - průměr 3,5 cm, výška 4,5 cm Objem skleničky: cca 0,04 dcl Materiál: sklo
Cena: 485 Kč
 
Alkoholové Člověče, nezlob se
Klasickou hru Člověče nezlob se zná snad každý. Zkuste ji nyní oživit. Co takhle alkoholová verze? Místo figurek si naplňte panáky svým oblíbeným nápojem. Kdo je vyhozen soupeřem, vypije panáka, dá ho zpět na start a dolije si nápoj.
Hra není vhodná do 18 let.
Obsah balení
16 panáků (4 x červený, 4 x zelený, 4 x modrý, 4 x žlutý)
2 hrací kostky
1 skleněná deska na hraní 31 x 31 cm
Cena: 358 Kč
Dárkový poukaz
Když si nejste jisti, nevyznáte se v pivním sortimentu, nebo nechcete sáhnout vedle, vytvořili jsme pěkné dárkové poukazy v hodnotě 250 Kč, 500 Kč a 1 000 Kč.
S tímto poukazem si obdarovaný jistě vybere i to, co by si běžně nedopřál.
 
 
TO VŠAK NENÍ VŠE. VŽDY U NÁS NALEZNETE NOVINKY, PROTOŽE NEUSTÁLE DOPLŇUJEME NEBO OBMĚŇUJEME SORTIMENT. PŘIJĎTE SE PŘESVĚDČIT.