Mošty a limonády

PIVOTÉKA » Ostatní sortiment » Mošty a limonády

 
Limonády Zon
 
Limonády ZON – tzv. ZONky – se vyrábí již od roku 1879. Mnoho lidí v našem regionu spojuje ZONky se vzpomínkami na své dětství. Celý sortiment je vyráběn z vody z podzemních heraltických pramenů, která vykazuje nízký obsah minerálních látek. ZONka je díky své dlouhodobé historii a výborné chuti oblíbeným nápojem. Jedny z nejstarších příchutí jsou Jablko a Malina.

Zon Cola

Zon Malina

Zon Oranž

 

12 Kč

12 Kč

12 Kč

 


 
Mošty Appela
 
Naše výroba se nachází v centru ovocnářské a vinařské oblasti několik kilometrů od královského města Slaný v okolí Slánské hory. V této oblasti je ovoce pěstováno od 2. poloviny 20. století.
Naší hlavní motivací je chuť. Nejen chuť, která provází naše výrobky, ale zejména chuť dělat věci tak jak se mají. Chuť, která nás spojuje. Další motivací je, aby každá domácnost v České republice mohla mít k dispozici produkt, který je bez chemických konzervantů, přísad, bez přidaného cukru a cenově příznivý.
V Dřínově u Slaného pro Vás vyrábíme výhradně přírodní produkty. Od prosince 2017 se naše mošty prodávají pod značkou APPELA. Jeden z hlavních důvodů pro tento název bylo to, že základem moštů je jablko. Všichni asi znáte větu: …a na počátku bylo jablko…
V naší nabídce naleznete 10 příchutí. Samozřejmostí je 100% jablko, a pak kombinace jablka s: hruškou, rakytníkem, aronií, černým rybízem, višní, červenou řepou, zázvorem, mrkví, nebo s jahodou.
APPELY si můžete pořídit v 5 l balení BIB, které ocení hlavně rodiny s dětmi a v 1l láhvích.

Jablko

Jablko Hruška

Jablko Mrkev

Jablko Rakytník

Jablko Zázvor

Jablko Aronie

Jablko Višeň

Jabko Černý rybíz

Jablko Červená řepa

Jablko Jahoda

 

od 48 do 64 Kč