Mošty a limonády

PIVOTÉKA » Ostatní sortiment » Mošty a limonády

 
Limonády Koli
 
Příchutě jsou produktem vlastního vývoje Sodovkárny Kolín, za použití kvalitních surovin od předních evropských dodavatelů. Můžete u nás zakoupit tyto druhy ve skleněných vratných 0,33l lahvičkách za:

Koli Cola

Koli Malina

Koli Oranž

Koli Grep

Koli Cimo

Koli Bílý hrozen

10 Kč

10 Kč

10 Kč

10 Kč

10 Kč

10 Kč

Moštovna Lažany
 

Mošty jsou přírodní ovocné nápoje vyrobené klasickou metodou. Po vylisování ovoce je šťáva pečlivě vyčeřena (krom moštů s dužninou), přefiltrována, přepasterována a ihned stočena. Díky tomuto dokonalému a citlivému způsobu zpracování a konzervace si tato přírodní ovocná šťáva uchovává svoji přirozenou hodnotu, chuť i výrazné aroma. Skleněná láhev je proto tím nejlepším obalem, ze kterého nejlépe vychutnáte originalitu tohoto nápoje. Tyto mošty jsou nepřislazované, tedy vhodné pro diabetiky.
Ovocné nektary a nápoje jsou vyrobeny z kvalitních koncentrátů, které se získaly šetrným zahuštěním ovocné šťávy, a proto jsou jejich chuťové vlastnosti obdobné jako u moštů.

Jablečný mošt s vlákninou

Hruška

Mrkev a jablko s vlákninou

Červená řepa s jablkem

Jahoda

Meruňka

Černý rybíz

Višeň lisovaná

Malina

Švestka

Zahradní směs

Brusinka

34 Kč

39 Kč

39 Kč

42 Kč

40 Kč

52 Kč

39 Kč

40 Kč

39 Kč

39 Kč

40 Kč

49 Kč

Polabský mošt
Od výrobce oblíbeného cideru Magnetic Apple máme dva druhy odrůdových moštů v 5l krabicích se s výčepním kohoutkem.

Gala
Odrůda byla vyšlechtěna na Novém Zélandě křížením odrůd Kidd´s Orange Red a Golden Delicious.
Plody jsou střední až menší. Základní barva je zpočátku nažloutlá, později sytě žlutá. Krycí barva je jasně červená a je nanesena mramorováním a nepravidelným žíháním. Dužnina je pevná, chruplavá a přiměřeně šťavnatá. Barvu má žlutavou. Chuť má sladší, mírně aromatickou, velmi dobrou.

Jonagold
Odrůda byla vyšlechtěna v USA křížením odrůd Golden Delicious a Jonathan.
Plody jsou středně velké až větší. Základní barva je zpočátku zelenavě žlutá, později žlutá. Krycí barva je oranžově červená a je nanesena mramorováním a nepravidelným žíháním v průměru asi na 50% povrchu. Dužnina je dosti jemná, středně pevná, chruplavá a šťavnatá. Barvu má žlutavou. Chuť má sladce navinulou, mírně aromatickou, výbornou.

Gala 5l box

Jonagold 5l box

160 Kč

160 Kč